Uluslararası Farmafikir 4 Yarışması Finali

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği tarafından 2016,2017,2018 yıllarında gerçekleştirilen ve bu yıl 37 projenin katıldığı Uluslararası Farmafikir 4 yarışması finali İstanbul Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde görkemli bir tören ile gerçekleşti.

Tören Marmara Üniversitesi Türk Müziği topluluğunun olağanüstü müzik dinletisi ile başladı. Ardından Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Güniz KÜÇÜKGÜZEL'in açılış konuşmasını takiben Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği Başkanı Ecz. Armağan ENER konuşmasını yaptı.

Yarışmamızın birincisi Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden "PharmaGo" projesi ile Furkan ÇOLAK oldu. Yarışmamızın ikincisi Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden "Eczanede Reçetesiz İlaç Kontrol Sistemi" ile Şeyda ŞENTÜRK ve Merve DEDE, yarışmamızın üçüncüsü Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden "PharmAsk" projeleri ile Berna GEMİCİ, Büşra BENKLİ ve Dila BİLGİN, yarışmamızın dördüncüsü ise Trakya Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden "İlaç Takip Projesi" ile Beşif Sefa MUMAY ve Necla Şahan oldu. Kazanan arkadaşlarımızı kutluyor, katılan tüm öğrencilere teşekkür ediyoruz. Uluslararası Farmafikir 4 projesine emeği geçenlere şükranlarımızı sunuyoruz. 2020'de görüşmek üzere.


Daha fazla fotoğraf için facebook albümümüzü ziyaret etmek için tıklayınız.